Dom i ekologia

Ocena oddziaływania na środowisko

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie oceny oddziaływania na środowisko dla Waszej firmy. Znajdziecie u nas także realizowaną pomoc w zakresie uzyskiwania pozwoleń zintegrowanych. Zajmujemy się wykonywaniem analizy ścieków oraz emisji gazów czy pyłów do otoczenia.
LEMITOR Ochrona Środowiska Sp.z o.o.
Siedziba:
ul. Długosza, 51-162 Wrocław, woj. dolnośląskie
Telefon: 71 325-25-90
http://www.lemitor.com.pl

Torby reklamowe - Gam

Ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na środowisko i na to, że mogą coś w związku z tym tematem zrobić. Mogą zmienić swoje własne otoczenie. Tutaj także, w temacie ochrony środowiska oraz ekologii, pojawiają się torby reklamowe i ekologiczne. Produkcja tych toreb jest zdecydowanie przyjaźniejsza dla środowiska od produkcji toreb foliowych. A to przecież nie koniec ich zalet.
Gam
Siedziba:
ul. Żółkiewskiego 14, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
Telefon: 56 657-47-00
http://www.gam.pl

Phu ELAR Roman Łapiński - Fotowoltaika

Postaw już dzisiaj na ekologiczne rozwiązania z zakresu pobierania energii elektrycznej! Proponowana przez nas fotowoltaika i związane z nią urządzenia z pewnością trafią w Twój gust oraz oczekiwania. Dzięki tej propozycji oszczędzisz pieniądze i skorzystasz z niewyczerpanych, odnawialnych zasobów energii!
PHU ELAR Roman Łapiński
Siedziba:
ul. Przemysłowa 1A, 83-000 Pruszcz Gd., woj. Pomorskie
Telefon: 58 683-11-22
http://www.elar.com.pl

Mechaniczna - Comfortis Wentylacja

Na stronie internetowej firmy Comfortis przedstawione są liczne zalety rekuperacji, które sprawiają, że system ten jest coraz częściej wybierany przez inwestorów indywidualnych, jak i biznesowych. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwala zapewnić optymalne warunki życia oraz pracy, a jednocześnie przynosi spore oszczędności.
Comfortis
Siedziba:
ul. Chrobrego 30a/2, 55-100 Trzebnica, woj. dolnośląskie
Telefon: 69 592-72-85
http://www.comfortis.pl

www.plisomania.pl/web/pc/12.html

Orientalne rozwiązania są coraz częściej wykorzystywane przez Europejczyków, ponieważ są eleganckie i funkcjonalne. My prezentujemy najlepsze bambusowe żaluzje, które dzięki swojemu wyglądowi oraz doskonałej obsłudze będą doskonale służyły użytkownikami latami. Prezentujemy szeroki wybór wariantach kolorystycznych.
Tapparella Marcin Karpiński
Siedziba:
ul. Kozienicka 97, 26-615 Radom, woj. mazowieckie
Telefon: 50 807-13-45
http://plisomania.pl

http://www.romicki-ekosystem.pl : Turbiny wiatrowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się różnorodne turbiny wiatrowe, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy im rozwiązania na najwyższym poziomie. Proponujemy zatem ekologiczne systemy fotowoltaiczne i takie, które wykorzystują odnawialne źródła energii!
Romicki Eko System
Siedziba:
ul. Armii Krajowej 62, 43-316 Bielsko-Biała, woj. śląskie
Telefon: 60 451-76-81
http://romicki-ekosystem.pl

ekologiczne ogrzewanie

W naszej ofercie, jaką znajdziecie zaprezentowaną na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy dla naszych klientów najlepsze zestawy solarne. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na ich bezpieczne działanie dla ludzi i otoczenia. Umożliwiają także zmniejszenie kosztów eksploatacji budynków.
Przedsiębiorstwo Produkcyjne Metalbet
Siedziba:
Osowa 27, 28-305 Sobków, świętokrzyskie
Telefon: 41 383-81-68
http://metalbet.pl

Opakowanie papierowe w najniższych cenach

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne, wytrzymałe i ekologiczne opakowania papierowe w niższych cenach, niż u innych producentów! Proponujemy atrakcyjne rozwiązania, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska. To świetnie rozwiązanie, prawda? Dołącz do nas już dziś! Zapraszamy.
FHU Ivedo
Siedziba:
Kopaliny 145, 32-720 Nowy Wiśnicz, małopolskie
Telefon: 51 087-59-00
http://sklep.ekologiczna-torba.pl

FANN

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy FANN, specjalizującej się w nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach dotyczących nieczystości bytowych. W naszym asortymencie znajdują się przydomowe szamba ekologiczne, pozwalające na gromadzenie substancji oraz prawidłowe, wydajne gospodarowanie nimi.
FANN POLSKA Sp. z o.o.
Siedziba:
Śląska 88, 40-742 Katowice, Śląskie
Telefon: 32 354-10-31
http://www.fann.pl

Usuwanie manganu

Polecamy Państwu nasze produkty do usuwania managanu, które są produktami najwyższej jakości, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać czystą wodę, która nie posiada żadnych substancji szkodliwych dla organizmu ludzkiego. Odmanganiacze, jakie możecie Państwo u nas zakupić opisane zostały szczegółowo na naszej stronie internetowej. Ecopol zaprasza.
Ecopol
Siedziba:
Dębostrów 50, 72-015 Police, zachodniopomorskie
Telefon: 91 317-83-01
http://www.ecopol.pl

www.jar-jan.pl

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Jar Jan, zajmującej się specjalistycznymi usługami wywozu gruzu w Warszawie. Dysponujemy niezawodnymi pojazdami oraz kontenerami o dużej pojemności, pozwalającymi nam na zabranie wszystkich nieczystości, jakich chce się pozbyć Klient. Zimą odbieramy także śnieg.
JAR-JAN
Siedziba:
Traktorzystów 1, 02-495 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 723-30-07
http://www.jar-jan.pl

Akvo | zagospodarowanie wody deszczowej

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków to propozycja, którą kierujemy w stronę osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, będące jednocześnie nieszkodliwe dla środowiska. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie - szeroka wiedza i duże doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam na to, by móc zaproponować klientom niezwykle atrakcyjną ofertę. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.
Akvo Jacek Liszewski
Siedziba:
Ostrówek 3, 76-020 Bobolice, zachodniopomorskie
Telefon: 50 941-16-12
http://www.akvo24.pl

Śmietniki pod ziemią

Czy słyszeliście Państwo kiedykolwiek o elementach, jakimi są śmietniki pod ziemią? Otóż, to właśnie one wbudowane w podłoże pozwalają na minimalizowanie wrażenia oszpecenia krajobrazu. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją sklepu internetowego Świat Śmietników oraz do dokonywania zmian w swoim otoczeniu.
Świat pojemników
Siedziba:
Poznańska 83, 62-052 Komorniki, wielkopolskie
Telefon: 61 833-87-11
http://swiatpojemnikow.pl

Maszyny cieplne - Dimplex

Pompy ciepła to nowoczesna metoda ogrzewania ograniczająca do minimum zużycie prądu. Zaletą tych maszyn cieplnych jest niska cena urządzenia w porównaniu do zwrotu kosztów już w pierwszym roku od jej zamontowania. Jednak ogromną ich zaletą jest nie tylko niska cena, ale również ekologiczny sposób ogrzewania, który wykorzystuje energię ziemi, słońca, wody a także powietrza, nie generując żadnych zanieczyszczeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Strzeszyńska 33, 60-479 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 842-58-05
http://dimplex.pl

Zbiorniki na deszczówkę - http://www.sklep-instalgrunt.pl/

Innowacyjne zbiorniki na deszczówkę to doskonała propozycja dla wszystkich gospodarstw chcących realizować założenia ekologii i działań bezpiecznych dla środowiska. Zbierając wodę deszczową możemy wykorzystać ją m.in. do podlewania ogrodu lub do spłukiwania toalety czy innych działań gospodarczych. To woda miękka i korzystna dla roślin.
Instalgrunt Paweł Thiel
Siedziba:
Tęczowa 12, 56-504 Dziadowa Kłoda, dolnośląskie
Telefon: 66 357-17-04
http://www.sklep-instalgrunt.pl

KPAX - kosz do segragacji odpadów

Zapraszamy na stronę Eko Familia Kpax - kosze do segregacji, jakie tam znajdziesz, pozwolą Ci skutecznie i bez trudu dbać o środowisko. Wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd - wszystko to sprawia, że nasze kosze do segregacji są jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe. Jesteśmy pewni, że wybór naszych artykułów będzie powodem Twojego zadowolenia.
KPAX Piotr Tworek
Siedziba:
J.H. Dąbrowskiego 431, 60-451 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 66 855-03-23
http://ecofamilia.pl

http://www.gama-plastic.pl/

Na wsi oraz na przedmieściach coraz częściej pojawiają się przydomowe oczyszczalnie ścieków. Urządzenia te mają za zadanie oddzielić wodę od reszty ścieków dzięki czemu może być ona ponownie wykorzystana, np. w ogrodnictwie. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem przydomowych oczyszczalni ścieków zapraszamy na naszą stronę: http://www.gama-plastic.pl/ .
GAMA PLASTIC
Siedziba:
Przemysłowa 25, 26-052 Sitkówka-Nowiny, Świętokrzyskie
Telefon: 41 346-54-37
http://www.gama-plastic.pl

Miscanthus giganteus

Zmiany klimatyczne to fakt, wobec którego trudno już dyskutować nawet sceptykom. Warto zapoznać się z danymi, które dotyczą możliwości wykorzystania poszczególnych odnawialnych zasobów energii w produkcji bio-energii co niewątpliwie jest tematem na czasie jak i dotyczy naszej przyszłości. Nasza firma oferuje Państwu zakładanie plantacji roślin energetycznych wykorzystujących niezwykle efektywną roślinę Miscanthus giganteus. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie!
DORAN GROUP sp. z o.o. sp.k.
Siedziba:
Kościuszki 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 385-88-73
http://www.dorangroup.pl

2000 - Obszary natura

Naturalne środowisko przez setki lat degradowane przez człowieka zasłużyło w końcu na jego ochronę. W tym celu powstał program 2000 - obszary natura. Ma on na celu ochronę cennych dla ekosystemu gatunków, poprzez przenoszenie lokalizacji inwestycji w dogodne dla niego miejsca. Urząd Gminy Dębnica Kaszubska bierze udział w tych działaniach.
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska
Siedziba:
Zjednoczenia 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, pomorskie
Telefon: 59 813-17-19
http://www.debnicakaszubska.eu

Szamba betonowe

Zajmujemy się wspieraniem osób niemogących podłączyć się do sieci kanalizacyjnej, umożliwiając im zaopatrzenie się w doskonałe zbiorniki bezodpływowe na nieczystości bytowe. Firma Kamal-Bet produkuje szamba betonowe, które powstają wyłącznie przy zastosowaniu wysokiej jakości komponentów zapewniających wieloletnia trwałość.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków lubuskie

Jeśli cenią sobie Państwo w życiu rozwiązania ekologiczne, to mamy dla was bardzo ciekawą ofertę. Hydro-Top-Gerwal proponuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Lubuskie jest głównym obszarem naszej działalności, lecz zdarza nam się także instalować nasze systemy w innych regionach kraju czy Europy. Zapraszamy!
Hydro-Top-Gerwal Watersystem
Siedziba:
Koszarowa 12, 67-120 Kożuchów, lubuskie
Telefon: 68 355-39-89
http://www.hydrotop-gerwal.com

http://www.siatki.com.pl/sklep/extracted/kategoria/panele-ogrodzeniowe-5mm-

Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty na eleganckie i jednocześnie nowoczesne ogrodzenia panelowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy im tak solidne konstrukcje płotów do zabezpieczenia działki.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Janowski
Siedziba:
Poznańska 100, 62-052 Komorniki, wielkopolskie
Telefon: 61 810-82-49
http://www.siatki.com.pl

Odpady kuchenne - odbiór

Firma RAN-Synchron jest grupą przedsiębiorców obracających się w takich zakresach działalności jak odpady pochodzenia zwierzęcego, odbiór materiałów specjalnych oraz odpady kuchenne i przeterminowana żywność. Nasza kompleksowa oferta pozostaje skierowana również do sektora rolniczego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
RAN-Synchron Sp. z o.o.
Siedziba:
Obornicka 1, 62-005 Bolechowo - Osiedle, wielkopolskie
Telefon: 61 652-22-70
http://ran-synchron.pl

happyeco.pl - Sklep ze zdrową żywnością Bydgoszcz

Proponujemy państwu zdrową żywność, która obejmuje różnego rodzaju asortyment spożywczy o wysokiej wartości odżywczej. W naszym sklepie internetowym HappyEco skorzystać mogą Państwo z szerokiej gamy pełnowartościowych produktów. Naturalne pożywienie z naszego sklepu to słodycze, przetwory, bakalie, mąka orkiszowa, cukier brzozowy, ale oferujemy również kosmetyki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej witrynie pod adresem www.happyeco.pl.
HappyEco
Siedziba:
Broniewskiego 4, 85-316 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 57 050-01-21
http://www.happyeco.pl

Odpady przemysłowe - odbiór

Nasza firma od wielu lat zajmuje się odbiorem, utylizacją oraz recyklingiem odpadów. Wszystkie nasze działania są zgodne z decyzjami środowiskowymi. Dzięki temu spełniamy wyśrubowane warunki norm krajowych i europejskich dotyczących środowiska. Decyzje środowiskowe to określenie jakie wymagania powinny spełniać nasze usługi, by nie szkodzić środowisku naturalnemu!
AP-Logic
Siedziba:
Łaska 227b, 98-220 Zduńska Wola, łódzkie
Telefon: 43 823-28-89
http://www.aplogic.pl

www.awarie24h.pl

Wszystkie osoby, które szukają profesjonalnej firmy świadczącej usługi wodno-kanalizacyjne, zachęcamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Ziębud. Naszym Klientom oferujemy między innymi kompleksowy serwis separatorów, obejmujący czyszczenie instalacji i przepompowni, przegląd instalacji oraz analizę ścieków deszczowych. Zapraszamy do współpracy.
Ziębud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Zięba
Siedziba:
Młodych Techników 58, 53-645 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 60 248-16-88
http://www.awarie24h.pl

Nowoczesne systemy oczyszczania

Szambo ekologiczne jest zbiornikiem bezodpływowym, które jest doskonała alternatywą dla przydomowej oczyszczalni ścieków, która jest nowoczesnym systemem oczyszczania. Jest to rozwiązanie praktyczne i nowoczesne. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów nasze szamba są szczelne, wytrzymałe i niezwykle pojemne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jesbet
Siedziba:
Warszawska 66, 26-660 Jedlińsk Mazowieckie, Wielogóra, mazowieckie
Telefon: 48 321-53-85
http://www.jesbet.pl
www.topgram.pl 2014.